Nenápadná elegancia, funkčný a minimalistický dizajn – ASKO spotrebiče Slovenská republika

ASKO, globálna prémiová značka, ktorá vyrába kvalitné spotrebiče pre domácnosť i profesionálne prevádzky.
Špičkový výrobca spotrebičov.
ASKO spotrebiče.

 • Rúry
 • Zásuvky
 • Varné dosky
 • Odsávače pár
 • Kávovary
 • Umývačky riadu
 • Chladničky a mrazničky
 • Kuchynské príslušenstvo
 • Práčky
 • Sušičky
 • Sušiace skrine
 • Skrytí pomocníci
 • Príslušenstvo


Škandinávska tradícia inovácií

Nenápadná elegancia, funkčný a minimalistický dizajn, vysoká kvalita spracovania a prírodné materiály, sa odrážajú v dizajnérskom jazyku ASKO. Čisto praktický a jednoducho krásny.
Navrhujeme a vyrábame spotrebiče prémiovej kvality, ktoré odrážajú lásku k forme a funkčnosti, a pritom sú príkladom klasického, nadčasového škandinávskeho dizajnu.
Nenápadná elegancia, funkčný a minimalistický dizajn, vysoká kvalita spracovania a prírodné materiály, sa odrážajú v dizajnérskom jazyku ASKO
sk.asko.com
Hraničná 12 820 07,
Bratislava 27 Slovenská republika
Telefónne číslo: 01 230 97 30
Fax: +421 2 32313234
E-mail:
všeobecne: statny.dozor@pdp.gov.sk

Séria Elements

Existujú štyri živly, ktoré tvoria náš vesmír – oheň, vzduch, voda a zem. Geologický obraz Škandinávie je tajomný a jedinečný. Kvôli nadložiu, ktoré pozostáva z dvoch vrstiev, sa vám môže zdať, že je povrch čierny s pozvoľnými prechodmi do hnedých alebo sivých tónov. Presne taká je aj séria ASKO Elements. Rafinovaná, ale jednoduchá a čistá.

Séria Craft

Táto dizajnová séria je poctou škandinávskej tradícii remesiel, dizajnu a vynálezov. Aj ten najmenší detail je prepracovaný k dokonalosti, aby zakaždým priniesol spoľahlivý a ucelený kuchynský zážitok. Nehrdzavejúca oceľ, odolné kovové gombíky a robustné oceľové rukoväti vám pomôžu so všetkými kuchárskymi experimentmi. Môžete si vybrať medzi nehrdzavejúcou oceľou, grafitovou čiernou a čiernou oceľou.

Umývačky riadu

Otvorte dvere akejkoľvek umývačky riadu ASKO a uvidíte, že obsahujú veľa ocele – možno viac ako ktorákoľvek iné na trhu. Umývačky ASKO sú známe svojou stavbou, kvalitou, výkonom a dlhou životnosťou. To nikdy nebolo zreteľnejšie ako v našej najnovšej generácii umývačiek riadu. Sú to spoľahliví spoločníci do kuchyne, postavené v elegantnom a sofistikovanom dizajne, ktorí potichu plnia svoje povinnosti, aby príliš nezaťažovali planétu ani prostredie vášho domova.

Chladenie

Spoločnosť ASKO okrem výroby vysoko výkonných spotrebičov, ktoré čerpajú z nášho dôkladného pochopenia chladenia, navrhuje všetko tak, aby dokonale ladilo s interiérovým dizajnom moderného domu. Vďaka tomu ich čistý a nadčasový škandinávsky štýl našich chladničiek robí dokonalým doplnkom každej kuchyne – z hľadiska vzhľadu aj fungovania.

Práčky

Základom našej práce je presvedčenie, že naše produkty by mali zlepšovať zdravie, blahobyt a kvalitu života. V priebehu rokov sme navrhli a vyvinuli práčky, ktoré sú ozdobou domova, pritom sú funkčné a dosahujú najlepšie výsledky.

Sušičky

Sušičky s tepelným čerpadlom ASKO sú uzavreté systémy, v ktorých neustále cirkuluje vzduch, čo znamená, že je možné ich inštalovať v obmedzených priestoroch s malým množstvom privádzaného vzduchu. Vzduch sa odvlhčuje pomocou výparníka namiesto samotného tepla, aby bolo možné v procese sušenia použiť nižšie teploty. To zase robí proces sušenia šetrnejším, bez straty schopnosti sušenia alebo účinnosti. Rovnako ako šetrnejšie sušenie, sušička s tepelným čerpadlom tiež znižuje riziko zmršťovania – to znamená, že možno sušiť aj veľmi citlivé látky.