Найкращі дошки оголошень в Україні, топ 15 популярних класифайдів і для приватних продавців, і для підприємців

Дізнайтеся про п’ятнадцять найпопулярніших у 2023 році онлайн-дощок оголошень в Україні: плюси і мінуси, офіційні сайти, безкоштовне розміщення.

 • OLX.ua дошка оголошень
 • IZI.ua дошка оголошень
 • RIA.ua дошка оголошень
 • OBYAVA.uk дошка оголошень
 • KIDSTAFF.com.ua дошка оголошень
 • EDC.SALE дошка оголошень
 • Бесплатка дошка оголошень
 • Prom.ua дошка оголошень
 • UkrBoard дошка оголошень
 • Оголоша дошка оголошень
 • Ukrmarket дошка оголошень
 • BuySell дошка оголошень
 • Adiso дошка оголошень
 • Bazarok дошка оголошень
 • Купить.укр дошка оголошень

Онлайн-дошки оголошень – справжня паличка-виручалочка і для приватних продавців, і для професійних підприємців.
На класифайді можна не тільки продати непотрібну річ і вигідно купити товар у приватника, а й винайняти частку квартири, знайти взаємовигідний обмін, замовити послугу чи роботу напряму в майстра.
Але як обрати найкращий сервіс – надійний, популярний, сучасний, із захистом від шахраїв і можливістю безкоштовних публікацій?

Найкращі дошки оголошень в Україні

OLX.ua онлайн-дошка оголошень

Сайт одночасно зручний і для продавців, і для покупців. Першим пропонується проста і швидка форма реєстрації та подачі оголошення, другим – можливість одразу зателефонувати або написати у внутрішній чат щодо пропозиції, яка зацікавила.

На OLX.uk знаходиться буквально все в головних сферах: дитячі товари, мода і стиль, спорт і відпочинок, хобі, товари для дому, тварини, електроніка, автозапчастини, транспорт, нерухомість, послуги, робота. У списку є рубрики “Обмін” і “Віддам задарма”. У 2022 році OLX.ua приваблює функціональною та естетичною веб-версією, зручними мобільними додатками для iOS та Android.

Классіфайд обирають за швидку модерацію оголошень, велику цільову аудиторію і власну службу доставки. Серед мінусів: недопрацьована система захисту від шахраїв, відсутність двоетапної автентифікації та тривале вирішення спірних питань техпідтримкою в разі непорозумінь.

SimilarWeb вважає OLX.ua найпопулярнішим класифайдом в Україні. Щомісяця сайт відкривають щонайменше 9 млн користувачів.

OLX.ua найпопулярнішим класифайдом в Україні

olx.ua
категорія універсальний
рік запуску 2011
ліміт на безкоштовні оголошення окремий для кожної рубрики, а також для категорій “приватна особа” і “бізнес”

ebay - Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.   AliExpress is an excellent option for those who would like to find products at a reasonable price   amazon

IZI.ua онлайн-дошка оголошень

Незважаючи на те, що майданчику лише два неповних роки, продукт IT-компанії EVO вже становить гідну конкуренцію найстарішим великим українським класифайдам. Другий у черзі IZI.ua є універсальним: тварини і рослини, дім і сад, ремонт і будівництво, спорт і хобі, здоров’я і краса, обладнання та сировина, дитячі товари та електроніка, бізнес і послуги, робота і нерухомість.

IZI.ua працює у веб-версії та у форматі зручних додатків для Android і iOS. Серед переваг онлайн-дошки оголошень місце посідає таке – інтуїтивний інтерфейс, чуйна техпідтримка, відсутність лімітів безоплатних оголошень, безпечні покупки, а також безоплатна доставка (з можливістю оформлення повернення) у ПВЗ Justin.

Мінус лише в тому, що класифайд молодий і поки не може похвалитися величезною аудиторією. Але це й означає, що конкурентів на платформі буде менше.
оголошення на IZI.ua можна автоматично перенести з інших майданчиків.

оголошення на IZI

izi.ua
категорія універсальний
рік запуску 2020
ліміт на безкоштовні оголошення немає

RIA.ua онлайн-дошка оголошень

На RIA.ua можна продавати/купувати транспорт і автозапчастини, побутову техніку та електроніку, харчові продукти і книги, тварин і канцприладдя, товари для дітей, дому, саду, хобі та спорту. Окремо виділено категорії пошуку роботи та надання послуг.

Такий класифайд, що входить до міжнародної групи компаній International Online Transaction, приваблює розумними фільтрами для пошуку, інтуїтивною навігацією, адаптацією сайту під екран телефону, злагодженою техпідтримкою, зручним особистим кабінетом і опцією “безпечна покупка”. Будьте уважні: посилання на сторонні ресурси інтернету в тексті оголошення тут розміщувати заборонено!

RIA.ua

ria.com.
категорія універсальний
рік запуску 2004
ліміт на безкоштовні оголошення: є, окремий для кожної категорії товарів і послуг

ebay - Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.   AliExpress is an excellent option for those who would like to find products at a reasonable price   amazon

OBYAVA.ua онлайн-дошка оголошень

Щодня останнім часом цю онлайн-дошку оголошень відвідує не менше 65 000 унікальних користувачів. Людей приваблює можливість подачі необмеженої кількості публікацій у переважній більшості рубрик: дитячі товари, рослини, тварини, спорт, хобі, здоров’я і краса, меблі та інтер’єр, електроніка, обладнання, ремонт, будівництво, транспорт, бізнес, нерухомість, робота.

У наш топ OBYAVA.ua потрапив за ергономічну структуру, смарт-фільтри, інтуїтивну навігацію. Власники бізнесу тут можуть створити міні-сайт своєї компанії та імпортувати оголошення з інших класифайдів. Публікації в рубриці “Нерухомість” безплатно клонуються на платформах Лун і Krysha.

Будьте уважні: один користувач не може подати понад 100 безкоштовних оголошень зі свого профілю. В описі заборонено вказувати посилання на сторонні рекламні ресурси.

на OBYAVA.uk є ще й окрема рубрика “Знайомства”.

OBYAVA.ua Публікації в рубриці Нерухомість безплатно клонуються на платформах Лун і Krysha

obyava.ua
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення: є, тільки для категорій “Робота” і “Послуги”

KIDSTAFF.com.ua онлайн-дошка оголошень

Спочатку сайт був пов’язаний з дитячими товарами, але сьогодні кількість рубрик помітно зросла. Стало багатшим і їхнє розмаїття: жіночий і чоловічий гардероб, дитячі речі та іграшки, дім і сад, свята і відпочинок, книги і канцтовари, рослини і тварини, робота і послуги, спільні закупівлі без обмежень.

KIDSTAFF.com.ua приваблює яскравим дизайном, опцією платного просування, деталізованим пошуком, системою рейтингу для кожного продавця, можливістю створити свій онлайн-магазин – міні-сайт. Оголошення, розміщені на класифайді, стабільно потрапляють у топ видачі загальних пошукових систем на кшталт Google. Але сайт поки погано адаптований під смартфони, а модерація дуже сувора.

у проекту KIDSTAFF.com.ua є власний батьківський форум – один із найпопулярніших в Україні.

KIDSTAFF.com.ua

kidstaff.com.ua
категорія універсальний
рік запуску 2005
ліміт на безкоштовні оголошення: є, 25 публікацій для нових користувачів (що довше ви зареєстровані, то більше безкоштовних розміщень вам доступно)

EDC.SALE онлайн-дошка оголошень

Перед нами міжнародний проект, що має локальні сайти для України, Молдови, Росії, Білорусі та Казахстану. Дошка оголошень вирізняється зручним класифікатором і розумним пошуком з підказками за товарами, послугами та комерційними пропозиціями.

Для продавців дві можливості – реєстрація на класифайді або подача оголошення без нього. Потім потрібно придумати заголовок, скласти опис і прикріпити фото.

EDC.SALE

edc.sale
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення є

Бесплатка онлайн-дошка оголошень

“Бесплатка” виросла з класифайду в повноцінний бізнес-портал, де можна знайти все від масових до екзотичних товарів. Проєкт доступний у веб-версії та у форматі мобільного застосунку для iOS і Android. Є платні опції, банерна реклама для професійних продавців.

Мінус у сайту один – велика кількість реклами, яка заважає зосередитися на предметі пошуку.

Бесплатка

Name besplatka.ua
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення є

Prom.uk онлайн-дошка оголошень

На тлі інших класифайдів виділяється приємним мінімалістичним дизайном. Вибір для продавців і покупців при цьому не маленький – десятки різнопланових рубрик.

Тут можна не тільки купити і продати товари, а й отримати послуги, замовити роботу, здати в оренду або орендувати об’єкт. Доступна швидка реєстрація. Єдиний мінус у тому, що подача оголошення може здатися заплутаною – не так просто одразу вибрати потрібну категорію.

Prom.ua

prom.ua
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення є

ebay - Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.   AliExpress is an excellent option for those who would like to find products at a reasonable price   amazon

UkrBoard онлайн-дошка оголошень

Той самий класифайд, що робить ставку на візуалів. Найбільше переглядів у тих оголошень, які супроводжуються якісними фотографіями.

Також можна прикріпити відеоогляд. Подати оголошення можливо без реєстрації, проте для зареєстрованих користувачів відкриваються додаткові корисні функції.

Покупцям подобається смарт-пошук і зручні підказки від UkrBoard. Система запам’ятовує ваші запити й автоматично пропонує те, чим ви найбільше цікавитеся.

UkrBoard

ukrboard.com.ua.
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення: є

Оголоша онлайн-дошка оголошень

“Оголоша” свого часу провів активну рекламу на радіо і телебаченні, що принесло йому численну аудиторію. Найпопулярнішими рубриками будуть: дім і сад, бізнес і послуги, робота і нерухомість.

Цікаво, що до оголошення можна прикріпити гео-мітку і, звісно, детальні фото. Якщо зробити на товар/послугу знижку, публікація потрапить у рубрику ТОП. Пропозиції від професійних продавців, бізнесменів і магазинів, виділяються на тлі приватних.

ogolosha.ua

ogolosha.ua.
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення: є

Ukrmarket онлайн-дошка оголошень

При составлении объявления можно использовать не только заголовок, описание, категорию и контакты, но и теги — с помощью # вас увидит больше покупателей. Еще один вариант бесплатного продвижения — подготовка видеообзора товара (достаточно просто указать ссылку).

Ukrmarket выделяется на фоне других классифайдов большим выбором способов связи с продавцом — телефон, электронная почта, Skype, ICQ.

ukrmarket.net

ukrmarket.net.
категорія універсальний
ліміт на безкоштовні оголошення є

BuySell онлайн-дошка оголошень

Назва сайту перекладається як “КупиПродай”, а його девіз – “Усім по кишені”. Класифайд дійсно універсальний – від тварин, дитячих речей, товарів для дому-саду до промислового обладнання, авто, бізнес-послуг.

Додатково виділяється рубрика “Знайомства”. У проекту BuySell є власний корисний блог, також у фахівців можна замовити написання оголошення або статті, що продає.

buysell.com.ua

buysell.com.ua.
категорія універсальний
рік запуску 2009
ліміт на безкоштовні оголошення є

Adiso онлайн-дошка оголошень

Міжнародний проект, що працює в Росії, Україні та Киргизстані. Його фішка – безкоштовне подання оголошень без реєстрації. Важливо, що пропонується чітка прив’язка до геолокації, можливість прикріплення фотографій. Текст публікації може бути як українською, так і російською мовою.

adiso.com.ua в Росії, Україні та Киргизстані

adiso.com.ua.
категорія універсальний.
рік запуску 2009.
ліміт на безкоштовні оголошення нє.

Bazarok онлайн-дошка оголошень

Майданчик, на якому публікуються як приватні, так і професійні продавці. Тому на Bazarok, і пропозицію винайняти офісне приміщення чи влаштуватися на роботу.

Не забороняються масові публікації, є можливість платного VIP-оголошення – розміщення в окремій колонці. – швидка публікація, редагування та видалення своєї пропозиції.

bazarok.ua можна знайти і вживану сукню, і нову квартиру, і послуги з обслуговування бойлерів У безплатному доступі

bazarok.ua.
категорія універсальний.
ліміт на безкоштовні оголошення є.

Купить.укр онлайн-дошка оголошень

Цікаво, що кожному новому користувачеві дарують 200 умовних гривень у подарунок – на просування оголошення. Лімітів на розміщення немає, проте пропозиції про послуги, оренду чи роботу тут публікувати не вийде – тільки купівля, продаж нових і вживаних фізичних товарів.

купить.укр Лімітів на розміщення немає

купить.укр.
категорія універсальний.
ліміт на безкоштовні оголошення нє.

Як же обрати найкращу онлайн-дошку оголошень?

Команда posrednikvgermany.com наполегливо рекомендує скористатися топом, адже до нього потрапили найпопулярніші та перевірені майданчики. Якщо ви приватний продавець, переконайтеся в можливості безкоштовного розміщення в категоріях, що цікавлять, дізнайтеся про ліміти оголошень.

Перевірте, що є захист від шахраїв і ботів, проста система реєстрації та подачі публікацій. Для професійних продавців важлива можливість органічного і платного просування, функції створення вітрини, власного міні-сайту або онлайн-магазину, а також можливість швидкого імпорту оголошень.

ebay - Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.   AliExpress is an excellent option for those who would like to find products at a reasonable price   amazon