X-lander – Wózki dziecięce, Zestawy, Akcesoria X-lander

Każda droga to przygoda. Poznaj wózki, spełniające najwyższe wymagania.
X-CITE WÓZEK DZIECIĘCY 3W1
Niebywale wygodny, zaskakująco zwinny, bardzo kompaktowy, a na dodatek bezpieczny wózek dziecięcy. Najmniejsza i najlżejsza mini wersja wózka 3w1 z siedziskiem kubełkowym. Oparcie, siedzisko i podnóżek stanowią w nim jedną całość. Spacerówka, w której można wozić maluszka już od pierwszych dni życia.

X-MOVE WÓZEK DZIECIĘCY 3W1

Najobszerniejszy wózek dziecięcy 3w1. Dzięki ponadprzeciętnej amortyzacji i 4 pompowanym kołom zyskał miano SUVa wśród spacerówek. Duży, wygodny wózek głęboko- spacerowy, który nawet na trudnym terenie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Zaprojektowany z myślą o bliskiej relacji dzieci i rodziców.

X-PULSE WÓZEK DZIECIĘCY 3W1

Niewielkich rozmiarów wózek 3w1 o bardzo praktycznych rozwiązaniach. Pompowane 10 calowe koła, duża budka, oraz rozkładane siedzisko z regulowanym podnóżkiem sprawiają, że to idealny wózek spacerowy – zarówno outdoorowy, jak i miejski.

X-RUN WÓZEK DO BIEGANIA

Jogger dla wszystkich aktywnych rodzin. Wózek do biegania posiadający pochylone koła, co znacznie zwiększa jego stabilność. Ponadto wyposażony w dzwonek i hamulec ręczny, pozwala na większą kontrolę podczas wspólnej aktywności.

X-GO WÓZEK SPACEROWY

Smart. Wózek kompaktowy, który posiada najwygodniejsze i najszersze siedzisko spacerówki w kolekcji. Rozkładany do leżenia. Idealny wózek podróżny, składany w małą paczkę, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Idealnie sprawdza się także przy najmniejszych dzieciach, gdyż można do niego wpiąć fotelik grupy 0. Wózek spacerowy lekki – tylko 9,5 kg, który pokocha każdy maluch i rodzic.

X-FLY WÓZEK SPACEROWY

Ultralekki wózek spacerowy – ważny jedynie 6,5 kg. Jest tak niewielki po złożeniu, że za pomocą dołączonego paska, można go nosić na ramieniu. Jako wózek podróżny, jak i spacerowy wyróżnia się dużą budką oraz obszernym siedziskiem. Dzięki łożyskowanym i amortyzowanym kołom prowadzi się lekko nawet jedną ręką. Posiada możliwość wpięcia fotelika grupy 0, więc sprawdzi się już przy najmniejszym dziecku.

Opinie klientów

Poznaj opinie klientów

Victoria klient

dla mnie najlepszy wózek pod słońcem . Kilka razy wymieniałam wózki aż trafiłam na x-move . jeździ delikatnie, nawet nie czuje że się to prowadzi.. pokona każdą trasę trawę,piasek, góry itp .. bardzo pojemny koszyk na zakupy co nie jeden raz uratowało nam życie .

Monika klient

Wózek na każdy teren.Nie straszne mu wertepy,zaspy śnieżne czy wysoki krawężnik. Polecam

agatheszy klient

Super Budka. Składa się do kompaktowych rozmiarów, żeby zabrać np na pokład samolotu Kamperki, Sam stelaż jest bardzo zgrabny, LEKKI i składa się w malutki prostokąt, co daje mi duże możliwości mobilne. Mieści się spokojnie nawet w małym bagażniku. Gondola natomiast jest imponująca. Przede wszystkim DŁUGA I SZEROKA, co sprawia, że nawet bardzo duże dziecko będzie jeździło w komfortowych warunkach.
ebay - Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.   AliExpress is an excellent option for those who would like to find products at a reasonable price   amazon

Darmowy przegląd po roku wózków dla dzieci

Z myślą o bezpieczeństwie dzieci i spokoju rodziców, oferujemy usługę serwisową – „Darmowy przegląd po roku”. Będąc producentem wózków dziecięcych mamy możliwość wykonywać darmowy przegląd wszystkich modeli wózków dla dzieci marki X-lander. Usługą objęte są zarówno wózki spacerowe, oraz wielofunkcyjne – 3w1 dla niemowlaka, począwszy od kolekcji 2016. Wózek dziecięcy, jak każdy pojazd po pewnym czasie zasługuje na przegląd, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej usługi.

FAQ – Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wózków X-lander.

Odpowiadamy m.in. na pytanie, czy wózki spacerowe mogą być stosowane dla dzieci, które jeszcze nie potrafią samodzielnie siadać, czy posiadamy wózki dla niemowlaka, jaka jest dopuszczalna waga dziecka, które można przewodzić w spacerówce. Podpowiadamy, jaka jest funkcjonalności poszczególnych wózków 3w1.
Tu znajdziecie odpowiedź, o dopuszczalnym ciężarze dziecka przewożonego w gondoli oraz w jaki sposób wózki dla dzieci kubełkowe pozytywnie wpływają na ich zdrowie. Te, jak i wiele innych informacji znajdziecie w naszym FAQ

Wózki dziecięce X-lander łączą polską tradycję z funkcjonalnym holenderskim designem

Jesteśmy rodziną firmą, która od trzech pokoleń projektuje dziecięce wózki. Marka X-Lander to połączenie polskiej tradycji i holenderskiego wzornictwa. Od początku inspiracją dla naszych projektów jest rodzina, zwłaszcza jej aktywny tryb życia oraz wspólne spędzanie czasu. Wiemy, że od momentu przyjścia dziecka na świat, każdy dzień jest podróżą. To czas wielu odkryć i wzajemnego poznania.
Dla nas aktywność jest pomysłem na rodzicielstwo.
Aktywność, radość i odpowiedzialność to podstawowe wartości, które przyświecają nam w tworzeniu naszych produktów. Dzięki nim wspieramy relacje dzieci i rodziców, proponujemy więcej możliwości na spędzanie czasu razem. Wasza rodzinna droga wyznacza kierunek naszych działań.

Aktywność, radość, bezpieczeństwo to wartości, którymi cechują się nasze wózki 3w1 oraz spacerowe

Oferowane przez nas wózki dziecięce oraz akcesoria wyróżniają się wyjątkową kolorystyką, precyzją wykonania, oraz wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Dlatego jako partner projektowy dołączyliśmy do marki X-lander.
Naszym wspólnym celem stało się stworzenie kolekcji wózków dla dzieci, która doskonale sprosta potrzebom maluchów, jednocześnie spełniając wymagania kochających ruch, podróże, długie spacery rodziców. Razem z marką X-lander wróciliśmy do ich korzeni, łącząc w produktach polską tradycję oraz holenderski design wózków dziecięcych, wciąż utrzymując go na światowym poziomie.
Wspólnie stworzyliśmy harmonijną przestrzeń do jeszcze wygodniejszych rozwiązań, praktyczniejszych detali i ułatwiających życie rodzicom funkcji. Nasze wózki dziecięce po prostu dostarczają powodów, aby jak najczęściej być razem.

Spacerówki i wózki 3w1 dla niemowlaka – nowe rozwiązania

Słuchając Waszych opinii, jako producent wózków, wyszliśmy na przeciw, wprowadzając zmiany w naszej kolekcji. Między innymi, powiększyliśmy budki w wózkach spacerowych o dodatkowy panel. Dzięki temu, jeszcze lepiej można osłonić dziecko przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi jak wiatr czy oślepiające słońce. Rozbudowaliśmy wózki 3w1 o wysuwane daszki. Ujednoliciliśmy kolorystykę koszy, żeby każdy z elementów, czy to gondoli, czy spacerówki, jeszcze lepiej współgrały z kolorem ramy. Wszystkie modele wózków wyposażyliśmy w okienka wentylacyjne.
Które zapewniają cyrkulację powietrza wewnątrz siedziska spacerowego. Wprowadziliśmy również nowe produkty, np. kolorową wkładkę z bawełny X-Pad, która chroni wózki spacerowe, a dokładniej ich siedziska przed zabrudzeniem. Ciekawym rozwiązaniem jest także wkładka spłycająca X-Rest do wózka z siedziskiem kubełkowym, która sprawia właśnie, że funkcjonalnie uzyskujemy wózek dla niemowlaka, poprzez dostosowanie siedziska spacerówki.
Pojawiły się takie akcesoria jak X-Clean – pokrowce na koła czy zupełnie nowa wersja outdoorowej parasolki- X-Cloud Poszczególne cechy zostały szczegółowo opisane przy każdym z modeli wózków.

Serwis Door-to-door. Gwarancja 30 miesięcy. Darmowy przegląd po roku.

Nasze wózki dziecięce cieszą się bardzo dobrą opinią! Słyną z wytrzymałości i jakości wykonania.
Bardzo dużą wagę przykładamy, aby nasze wózki dla dzieci spełniły bardzo wysokie wymagania.
X-lander jest znany, jako marka dbająca o swoich klientów. W przypadku, kiedy zdarzy się, że wózek wymaga serwisowania lub naprawy, wykonujemy to w możliwie najkrótszym czasie. Usługę realizujemy w 72 godziny na terenie całego kraju, za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Serwis wózka i obsługa kurierska jest darmowa w trakcie trwania 30 miesięcznej gwarancji.
Zarówno wózki 3w1 jak i wózki spacerowe odbieramy we wskazanym miejscu.
Po dokonaniu wymaganych naprawach odsyłamy na ten sam adres. Wiemy, jak ważne są spacery z dzieckiem. Wózki dla niemowlaka czy spacerówki naprawiamy “od ręki”. Aby skorzystać z usługi door to door skontaktuj się za naszym działem serwisu support@x-lander.com lub skorzystaj z formularza zamieszczonego na stronie serwis-i-gwarancja. Usługę door to door realizujemy wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z działem serwisu. Nie zwracamy kosztów samodzielnej dostawy.

TÜV Rheinland

Efektem naszych działań jest certyfikat TÜV Rheinland, przyznany na proces produkcyjny, jak i na nasze produkty -wózki 3w1 i wózki spacerowe. Certyfikat przyznawany jest przez międzynarodowy koncern TÜV Rheinland, który od ponad 150 lat prowadzi badania i certyfikację wyrobów w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności, poręczności, użyteczności i wytrzymałości.
ebay - Buy & sell electronics, cars, clothes, collectibles & more on eBay, the world's online marketplace. Top brands, low prices & free shipping on many items.   AliExpress is an excellent option for those who would like to find products at a reasonable price   amazon
Wśród producentów wózków dla dzieci, jesteśmy jednymi z nielicznych na rynku, mogących pochwalić się tak wymagającym procesem certyfikacji swoich produktów. Jesteśmy pewni, że nasze wózki dla dzieci 3w1, jak i wózki spacerowe, spełniają najbardziej restrykcyjne normy, gwarantując bezpieczeństwo Twojego dziecka. Każdy model wózka dziecięcego marki X-lander posiada naklejkę, potwierdzającą posiadany certyfikat TÜV.
Wózki dziecięce 3w1 - Wózki spacerowe dla dzieci - X-lander

x-lander.com site

DELTIM spółka
ul. Żyzna 58c
42-202
Częstochowa, Polska
Tel:+48 34 366 84 48,
E-mail: support@x-lander.com